Šifra oglasa: RUMEJTOR-15835

Pere Velimirovića, Lokal za izdavanje, 74m2, 3.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-15835
Beograd, Čukarica, Stari Košutnjak - Pere Velimirovića
Lokal za izdavanje, etažno grejanje, oglas ID RUMEJTOR-15835

Cena:
3.000 €
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Kvadratura:
Sprat:
Način grejanja:
Uknjiženost:
3.000 €
RUMEJTOR-15835
Lokal
74 m2
PR
EG
Uknjižen
Oglas ažuriran: 28.07.2026 (14:49)
Oglas proveren: 28.07.2026 (16:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-15835
U ponudi je restoranski prostor na odličnoj lokaciji u ulici Pere Velimirovića, u neposrednoj blizini Starog Košutnjaka. Lokaciju odlikuju odlična povezanost sa svim delovima grada, velika frekvencija prolaznika i vozila, kao i izuzetna vidljivost, što predstavlja značajnu prednost za uspešno ugostiteljsko poslovanje.

Objekat je merene površine 350 m2, uz dodatnih 50 m2 dvorišnog prostora. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog hola, prostrane restoranske sale, pečenjare, kancelarije, dva mokra čvora za goste, dve ostave, velikog kuhinjskog dela sa tri ostave, kao i dva mokra čvora namenjena zaposlenima.

Kapacitet restorana je do 110 gostiju u zatvorenom delu, dok dvorište može da primi još do 25 gostiju, što ga čini pogodnim za organizaciju različitih vrsta proslava, poslovnih događaja i svakodnevnog ugostiteljskog poslovanja.

Grejanje je rešeno putem električnog kotla i inverter klima uređaja, što omogućava efikasno i ekonomično korišćenje prostora tokom cele godine.

Restoran se izdaje polunamešten. U cenu zakupa uključen je deo stolova i stolica, dok kuhinja ostaje opremljena sudoperama i radnim stolovima. Postoji i mogućnost otkupa kompletnog inventara, što budućem zakupcu omogućava brz nastavak rada uz minimalna dodatna ulaganja.

Ovo je izuzetna prilika za zakup restorana na atraktivnoj lokaciji, sa velikim kapacitetom i odličnim potencijalom za razvoj uspešnog ugostiteljskog poslovanja.

Za više informacija o uslovima zakupa i organizovanje razgledanja, kontaktirajte nas.

Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine
Agent: Lazar Krljić br. licence 6906
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br. 339

LK02 .
Dodatne informacije: Izlog
Adresa: Pere Velimirovića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za izdavanje lokala sa etažnim grejanjem u Beogradu sa cenom oko 3.000€.

Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Art nekretnine
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15835
011 412 83 75
Broj u registru: 339
Zakaži gledanje stana
Pitaj oglašivača
Selektuj šta te interesuje, oglašivač će ti odgovoriti u najkraćem roku:
Ostalo:
Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15835
011 412 83 75
Broj u registru: 339