Šifra oglasa: RUMEJTOR-15159

Srđana Aleksića, Jednosoban stan na prodaju, 31m2, 87.500€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-15159
Beograd, Novi Beograd - Srđana Aleksića
Stan sa galerijom 35m2 ID#RUMEJTOR-15159

Cena:
87.500 €

2.823 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Stanje objekta:
87.500 €
RUMEJTOR-15159
Stan
Starogradnja
31 m2
SUT/7
1.0
CG
Uknjižen
Renovirano
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (18:07)
Oglas proveren: 20.05.2026 (21:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-15159
Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji.
Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje.
Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život.
U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija 74 i 75, a automobilom se za desetak minuta stiže do auto-puta, aerodroma i kompleksa Airport City.
Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor na odlično povezanoj lokaciji.

Agencijska provizija 2%
Agent: Igor Pašalić, br. licence:6380
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339

IP02 .
Adresa: Srđana Aleksića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Novom Beogradu sa cenom oko 87.500€.

Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Art nekretnine
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15159
011 412 83 75
Broj u registru: 339