Šifra oglasa: RUMEJTOR-570321

Jednoiposoban stan na prodaju, 40m2, 122.060€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570321
Novi Sad, Telep
Odličan jednoiposoban stan na Telepu! Namešten!

Cena:
122.060 €

3.052 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 79

Lift:
122.060 €
RUMEJTOR-570321
Stan
Novogradnja
40 m2
2/3
1.5
Gas
Uknjižen
Izvorno
Ima lift
Oglas ažuriran: 19.05.2026 (15:56)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570321
Prodaje se odličan jednoiposoban stan u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Dodatne informacije: Klima, interfon, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 79
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Telepu sa cenom oko 122.060€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. ROYAL nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. ROYAL nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570321
021 310 64 79
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570321
021 310 64 79
Broj u registru: 711