Šifra oglasa: RUMEJTOR-4642

Četvorosoban stan na prodaju, 62m2, 142.646€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-4642
Beograd, Zvezdara, Mirijevo
Novogradnja, Mirijevo 3, 62.02 m2, cena + pdv

Cena:
142.646 €

2.301 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Lift:
142.646 €
RUMEJTOR-4642
Stan
Novogradnja
62 m2
4/4
4.0
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (13:46)
Oglas proveren: 16.05.2026 (03:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-4642
**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine**

U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života.

Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio ugodan i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju dugotrajnost, funkcionalnost i eleganciju prostora.

Izgradnju objekta vodi pouzdan investitor koji se više puta dokazao ozbiljnošću i kvalitetom, stekavši poverenje velikog broja zadovoljnih kupaca.

Mirijevo je naselje u konstantnom razvoju i važi za jednu od najperspektivnijih lokacija za život i investiranje.

Konkretno, ovaj stan sastoji se od hodnika, toaleta, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, deganžamana, kupatila, 2 spavaće sobe, terase.

Ova novogradnja pruža osećaj privatnosti, sigurnosti i modernog načina života u okruženju koje iz dana u dan dobija na vrednosti.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u objektu po ceni od 15.000 EUR + PDV.