Šifra oglasa: RUMEJTOR-15054

Španskih boraca, Dvoiposoban stan na prodaju, 71m2, 272.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-15054
Beograd, Novi Beograd - Španskih boraca
Kockice, odličan stan 71m2 ID#RUMEJTOR-15054

Cena:
272.000 €

3.831 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Lift:
272.000 €
RUMEJTOR-15054
Stan
Starogradnja
71 m2
1/5
2.5
CG
Uknjižen
Renovirano
Ima lift
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (10:44)
Oglas proveren: 12.05.2026 (15:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-15054
Prodaje se funkcionalan 2.5 soban stan, sa uknjizenih 71m2, u izvornom, uredno održavanom stanju, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje.

Odličan raspored sa odvojenom noćnom i dnevnom zonom omogućava lako prilagođavanje prostora potrebama budućih vlasnika.

Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa remontovanim liftom, na atraktivnoj lokaciji u blizini internacionalnih kompanija, Beogradske Arene, UŠĆE Shopping Center-a, Mercatora, škola i svih neophodnih sadržaja.

Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15m2 po ceni od 25.000 EUR.

Agencijska provizija 2%
Agent: Marija Krizmanić, br. licence 5880
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd, Reg. br. 339

MK .
Dodatne informacije: Klima, interfon, lift, garaža
Adresa: Španskih boraca
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Novom Beogradu sa cenom oko 272.000€.

Pogledaj 3D turu
3D tura oglasa
Pogledaj video snimak
Video oglasa

Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Art nekretnine
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15054