Šifra oglasa: RUMEJTOR-570264

Dvosoban stan na prodaju, 43m2, 133.900€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570264
Novi Sad, Liman 4
Odličan, bez ulaganja, lepa lokacija, Liman 4!

Cena:
133.900 €

3.114 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 79

Lift:
133.900 €
RUMEJTOR-570264
Stan
Starogradnja
43 m2
1/18
2.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (10:48)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570264
Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na veoma traženoj lokaciji. Ova nekretnina nalazi se na Limanu 4 što znači da su svi sadržaji u neposrednoj blizini. Stan ima 43m2 i nalazi se na 1. spratu. Bez ikakvih ulaganja, odmah useljiv. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje!

Dodatne informacije: Klima, interfon, lift, ostava
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 79
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Limanu 4 sa cenom oko 133.900€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. ROYAL nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. ROYAL nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570264
021 310 64 79
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570264
021 310 64 79
Broj u registru: 711