Šifra oglasa: RUMEJTOR-4621

Gandijeva, Dvosoban stan na prodaju, 57m2, 196.860€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-4621
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd blok 64 - Gandijeva
Immo centar, Gandijeva, 57 m2

Cena:
196.860 €

3.454 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Stanje objekta:
196.860 €
RUMEJTOR-4621
Stan
Starogradnja
57 m2
7/13
2.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (14:22)
Oglas proveren: 12.05.2026 (04:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-4621
Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija

Prodaje se svetao i veoma funkcionalan dvosoban stan u Gandijevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immo centra.

Stan se nalazi na 7. spratu od ukupno 13 spratova i odlikuje ga odličan raspored prostorija, dosta prirodne svetlosti i veliki potencijal kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje.

Površina stana iznosi 57m², a po strukturi je dvosoban. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila.

Lokaciju karakteriše odlična povezanost sa svim delovima grada, kao i neposredna blizina škola, vrtića, marketa, gradskog prevoza i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.

Mirna i uređena okolina sa mnogo zelenila čini ovu nekretninu izuzetno atraktivnim izborom za život ili investiciju.Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija