Šifra oglasa: RUMEJTOR-391049

Đorđa Ognjanovića, Dvosoban stan na prodaju, 59m2, 259.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-391049
Beograd, Čukarica, Banovo brdo - Đorđa Ognjanovića
Dvosoban stan u kompleksu Banovo brdo Residences, 59m2

Cena:
259.000 €

4.390 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj
0621916575

Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:

Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Način grejanja:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
Terasa:
Lift:
259.000 €
RUMEJTOR-391049
Stan
Novogradnja
59 m2
4/7
2.0
CG
U procesu
Lux
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 27.03.2026 (09:50)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-391049
Prodaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Banovo brdo Residences.

Stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalno organizovan, što ga čini idealnim kako za udoban porodičan život, tako i kao sigurnu investiciju. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe.

Nekretninu odlikuje vrhunski kvalitet gradnje i opreme – veliki prozori sa kvalitetnom stolarijom obezbeđuju obilje prirodne svetlosti, centralno grejanje sa kalorimetrima omogućava kontrolu troškova, dok podno grejanje u kupatilu dodatno doprinosi komforu. Stan poseduje visoke plafone i moderne klima uređaje, što upotpunjuje osećaj luksuza i udobnosti.

Zgrada ima portira, što obezbeđuje dodatnu sigurnost i komfor stanarima, kao i zajedničke prostorije za odlaganje bicikala. Postoji mogućnost kupovine jednog ili više garažnih mesta. Objekat je useljen u decembru 2025. godine i trenutno je u procesu dobijanja upotrebne dozvole, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita.

Kompleks je pažljivo osmišljen i obuhvata brojne zelene površine, sa parkom u centralnom delu i sadržajima koji omogućavaju kvalitetan, miran i savremen način života.

Dvosoban stan u Banovo brdo Residences kompleksu, sa kvalitetnom gradnjom i uređenim okruženjem, pruža miran i uređen životni prostor.

Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.
Dodatne informacije: Klima, interfon, lift, garaža, parking
Adresa: Đorđa Ognjanovića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj
0621916575
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Banovom brdu sa cenom oko 259.000€.

Kontaktiraj oglašivača
Divis nekretnine - profilna slika
Divis nekretnine
Šifra oglasa: RUMEJTOR-391049
Klikni na *** za prikaz broja telefona
0621916575

Broj u registru: 005
Zakaži gledanje stana
Pitaj oglašivača
Selektuj šta te interesuje, oglašivač će ti odgovoriti u najkraćem roku:
Ostalo:
Kontaktiraj oglašivača
Divis nekretnine - profilna slika
Šifra oglasa: RUMEJTOR-391049
Klikni na *** za prikaz broja telefona
0621916575

Klikni na *** za prikaz broja telefona
0112751683

Broj u registru: 005