Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan je možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:
Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Način grejanja:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
385.000 €
RUMEJTOR-2546
Stan
Starogradnja
88 m2
2
4.0
EG
Nije uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 10.04.2025 (18:27)
Oglas proveren: 19.04.2025 (01:25)
Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-2546
Retko u ponudi, salonac na Vračaru.
Internacionalnih brigada, 4.0 stan uknjižene površine 88 m2, merene 101.6 m2.
Lokacijiski odlično pozicioniran,nedaleko od Hrama Svetog Save. U mirnoj ulici Vračara, a nadomak svih neophodnih sadržaja za lep i lagodan život.
U okruženju se nalaze ugostiteljski objekti, prodavnice, škole, vrtići, pijaca.
Od prostorija poseduje: tri spvaće sobe, kupatilo i odvojeni toalet koji se može koristiti i u druge svrhe npr. kao ostava.
U samom prizemlju lepo održavene zgrade nalazi se podrumski prostor za odlaganje stvari , takođe i tavanski koji pruža dodatni komfor.
Prednost ove nekretnine je što može da bude odlična investica za izdavanje zbog lokacije koja je uvek aktuelna i tražena, a takođe je prava oaza mira i udobnog života za one koji za svoju lokaciju biraju Vračar.