Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:
Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Način grejanja:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
Terasa:
740.000 €
RUMEJTOR-22231
Stan
Starogradnja
170 m2
VP/3
3.0
EG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 16.07.2025 (04:30)
Oglas proveren: 12.08.2025 (08:30)
Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-22231
Vračar, Karađorđev park - Lamartinova
3.0, 170m2 (terasa 20m2), VPR/3, EG
Nedovršen stan u novoj zgradi. Odlična lokacija. Moguć dogovor oko cene!
U ponudi je prostran trosoban stan od 170 m², smešten u novijoj zgradi, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na visokom prizemlju i odlikuje ga izuzetna svetlost zahvaljujući velikim prozorima i dvostranoj orijentaciji.
Enterijer je nedovršen, što budućem vlasniku pruža mogućnost da ga uredi po sopstvenim željama i potrebama. Prostor je koncipiran tako da obuhvata prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, dvostrano orijentisanu kuhinju i dva kupatila.
Zgrada je modernog dizajna, sa liftom i garažnim mestima, dok je sama lokacija izuzetno atraktivna - neposredna blizina svih važnih sadržaja – kafeterija, restorana, škola, parkova i javnog prevoza.
Idealna prilika za one koji žele luksuzan dom na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, uz mogućnost personalizacije enterijera po sopstvenom ukusu.