Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:
Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
250.000 €
RUMEJTOR-4710
Kuća
Starogradnja
61 m2
PR/1
2.5
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 08.07.2026 (00:00)
Oglas proveren: 09.07.2026 (04:30)
Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-4710
U prilici smo da vam ponudimo kuću na dobroj lokaciji, kraj Bulevara despota Stefana, početak Višnjičke ulice.
Kuća ima 2 nivoa, u prizemlju ima 29m2, na spratu 32m2, što daje lep stambeni prostor od 61m2. Ispred kuće ima prilazni deo koji samo ta kuća koristi.
Papirološki kuća se vodi kao idealni deo zajedničkog dvorišta, ali je na terenu definisan kao postojeći objekat u koji se ulazi direktno, bez ulaska u postojeće zajedničko dvorište.
Uknjiženih ima oko 29m2, gornji deo je predat na legalizaciju. Od same ulice prilaz kući je uzdignut nekoliko stepenika i ispred same kuće ima zelenu zaštitu tako da iako je na idealno dobroj i prometnoj lokaciji ima svoju privatnost.
Objekat se već neki period ne koristi tako da je potrebno određeno sređivanje da bi dostigao svoj puni potencijal.
U srazmeri idealnih delova kući pripada oko 1,2 ara placa.
Zbog lokacije i potencijala ova kuća je idealna kako za neko investiciono ulaganje, tako i za porodično stanovanje, pogotovu onih sugrađana kojima je važno da budu u samom centru.
Agencijska provizija 2%
Dragan 060/065-3008 PR/1 Bulevar despota Stefana -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD