Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:
Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
Terasa:
Lift:
84.000 €
RUMEJTOR-3759
Stan
Starogradnja
40 m2
1
2.0
Nije uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 18.06.2026 (14:52)
Oglas proveren: 19.06.2026 (05:25)
Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-3759
Na prodaju moderan dvosoban stan površine 40m² u Surčinu, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla, u mirnoj ulici. Stan se nalazi u novom stambenom objektu, delu kondominijuma , koji je trenutno u izgradnji i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Sam kompleks se sastoji od pet lamela, a svaka od njih se prostire na tri nivoa, odnosno prizemlja i dva sprata iznad.
Stan je funkcionalno organizovan, pažljivo projektovan, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se prvom spratu zgrade sa liftom. Tip grejanja u stanu multi split sistem sa fan- coil jedinicama što pruža visok nivo komfora i energetsku efikasnost.
Materijali:
Multi Split sistem za grejanje i hladjenje sa parapetnim fan coil jedinicama
Predefinisana parking mesta obezbeđena ispred zgrade
PVC stolarija sa višekomornim profilima i roletnama
Termo blokovi sa savremenim fasadnim sistemom
Italijanska blindirana ulazna vrata
Eclisse sobna vrata
Porcelanosa podovi, keramika i sanitarije
Smart Sistem
Posebna pogodnost za kupce jeste što mogu doći u pokazni stan, i sami odabrati između više opcija opremljenosti kuhinje i kupatila, a videti i na licu mesta materijale koji će se koristiti pri izgradnji.