Šifra oglasa: RUMEJTOR-570892

Trosoban stan na prodaju, 69m2, 177.159€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570892
Novi Sad, Novo naselje
Trosoban na Novom Naselju

Cena:
177.159 €

2.568 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Lift:
177.159 €
RUMEJTOR-570892
Stan
Starogradnja
69 m2
1/3
3.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (16:01)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570892
Fantastičan porodični stan na najlepšem delu Novog Naselja! Stan ima 69m2, dnevnu sobu sa izlaskom na terasu, odvojenu kuhinju, prostrani hodnik i dve komotne spavaće sobe. Zahteva vrlo malo ulaganja i useljiv je odmah! Možete ga kupiti za keš ili putem stambenog kredita. Pozovite nas i zakažite gledanje!

Dodatne informacije: Klima, interfon, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u Novom naselju sa cenom oko 177.159€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. EHO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. EHO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570892
021 310 64 84
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570892
021 310 64 84
Broj u registru: 711