Šifra oglasa: RUMEJTOR-560692

Trosoban stan na prodaju, 67m2, 189.800€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-560692
Novi Sad, Grbavica
RUMEJTOR-560692-Trosoban-67m2-Grbavica

Cena:
189.800 €

2.833 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Terasa:
189.800 €
RUMEJTOR-560692
Stan
Novogradnja
67 m2
VP/3
3.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (12:59)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-560692
RUMEJTOR-560692-RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan u mirnom delu Grbavice. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena i ne zahteva ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!

Dodatne informacije: Klima
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Grbavici sa cenom oko 189.800€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-560692
021 310 64 88
Šifra oglasa: RUMEJTOR-560692
021 310 64 88
Broj u registru: 711