Šifra oglasa: RUMEJTOR-570923

Dvosoban stan na prodaju, 44m2, 77.500€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570923
Novi Sad, Stari Futog
Odličan dvosoban na mirnoj lokaciji

Cena:
77.500 €

1.761 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91

Stanje objekta:
77.500 €
RUMEJTOR-570923
Stan
Starogradnja
44 m2
2.0
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (10:14)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570923
Prodaje se prelep dvosoban stan površine 44m² u Starom Futogu, idealan za miran porodičan život ili kao odlična investicija. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, moderno i sa ukusom uređen, a prodaje se kompletno namešten — bez dodatnih ulaganja, spreman za useljenje. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa puno prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom koja pruža osećaj topline i komfora. Kuhinja i nameštaj su očuvani i kvalitetni, a svaki deo stana maksimalno je iskorišćen. Uz stan dolazi i parking mesto koje je uključeno u cenu, što predstavlja veliku prednost za buduće vlasnike. Lokacija u Starom Futogu pruža mirno okruženje, dobru povezanost sa gradom i blizinu svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.
Dodatne informacije: Interfon, parking
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u Novom Sadu sa cenom oko 77.500€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. MAX nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika