Šifra oglasa: RUMEJTOR-570953

Stan na prodaju, 25m2, 87.550€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570953
Novi Sad, Nova Detelinara
Moderna garsonjera na odličnoj lokaciji

Cena:
87.550 €

3.502 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91

Lift:
87.550 €
RUMEJTOR-570953
Stan
Starogradnja
25 m2
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (09:27)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570953
Garsonjera od 25m² na traženoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je lepo uređen, svetao i kompletno namešten, bez dodatnih ulaganja. Odličan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje zbog velike potražnje u ovom delu grada.Ukoliko vas zanima više informacija vezano za ovaj stan ili želite da zakažete gledanje ovog stana, pozovite naše agente prodaje.
Dodatne informacije: Interfon, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u Novom Sadu sa cenom oko 87.550€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. MAX nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. MAX nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570953
021 310 64 91
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570953
021 310 64 91
Broj u registru: 711