Šifra oglasa: RUMEJTOR-565220

Dvosoban stan na prodaju, 32m2, 58.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-565220
Novi Sad, Adice
Odlican dvosoban stan na Adicama!

Cena:
58.000 €

1.813 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92

Stanje objekta:
58.000 €
RUMEJTOR-565220
Stan
Novogradnja
32 m2
PR
2.0
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (08:46)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-565220
Na prodaju fantastičan dvorišni objekat izgrađen od strane veoma kvalitetnog investitora. Objekat je u dvorištu zgrade i funkcioniše kao zaseban, bez komšija. Objekat je vrlo lepo ušuškan, izolacija, sigurnosna vrata, i keramika kao podne obloge. Objekat poseduje svoj strujni kotao tako da su računi veoma mali. Nalazi se u veoma prometnoj ulici za ovaj deo grada i na par minuta peške je od autobuskog stajališta. Ono što je takođe bitno, useljiv je po isplati i spreman za život.

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Adicama sa cenom oko 58.000€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. TRG nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. TRG nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-565220
021 310 64 92