Šifra oglasa: RUMEJTOR-15155

Mike Alasa, Trosoban stan na prodaju, 78m2, 352.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-15155
Beograd, Stari grad - Mike Alasa
Dorćol, izuzetna kupovina, mereno 84m2 ID#RUMEJTOR-15155

Cena:
352.000 €

4.513 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Lift:
352.000 €
RUMEJTOR-15155
Stan
Starogradnja
78 m2
6/8
3.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima lift
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (16:37)
Oglas proveren: 20.05.2026 (21:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-15155
U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan, koji svojom funkcionalnošću pruža komoditet porodičnog života.

Stan je u srcu gradske lokacije, zvane Dorćol i deo je Beograda koji se nalazi u najstarijem gradskom jezgru u gradskoj opštini Stari grad. Dorćolska dunavska obala je uređena, sa dugačkom biciklističkom stazom, šetalištem i splavovima. Na obali je i veliki Sportski centar sa teniskim terenima , skoro do kule Nebojše, a u izgradnji je i velika marina.
Dorćol je mesto koje važi za najatraktivniju i najpoželjniju lokaciju za život, ali i za boravak turista.
Stan je dvostrano orijentisan, i sastoji se od komotnog predsoblja, gostinjskog toaleta, kuhinje sa mestom za ostavu, dnevno-trpezarijskog dela koji izlazi na lođu koja gleda na Dunav, odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe i kupatilom.
Jako svetao preko celog dana.
Zgrada je održavana, uredna.
Ima pripadajući podrum, i ostavu koju koristi na spratu.
Naselje koje ima protočnu toplu vodu je odličan benefit.
Uknjižena nekretnina, moguća kupovina na kredit.
Uz određena ulaganja kupac će priuštiti sebi dugoročnu investiciju.