Šifra oglasa: RUMEJTOR-533022

Četvorosoban stan na prodaju, 98m2, 333.410€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-533022
Novi Sad, Grbavica
TOP PONUDA! Novo, useljivo, sa pdv-om

Cena:
333.410 €

3.402 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 80

Stanje objekta:
333.410 €
RUMEJTOR-533022
Stan
Novogradnja
98 m2
3/4
4.0
Gas
U procesu
Lux
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (11:23)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-533022
U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, završena je moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se u neposrednoj blizini reke Dunav, Tržnog centra “Promenada” i univerzitetskog centra. Zgrada rađena u najsavremenijem stilu i korišćeni su najluxuzniji materijali. Prelep, komforan porodičan stan na redvnoj etaži sastoji se od komfornog dnevnog boravaka, trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila,garderoberom, terasom i prostranim hodnikom gde možete skloniti sve neohodne stvari. . Stan se kupuje direktno od investitora, tako da kupci prvog stan imaju mogućnost povrat pdv-a. Uz stan se mogu kupiti i dva garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija, obilazak pozovite nas, čekamo vaš poziv.

šifra:RUMEJTOR-533022
b122
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 80
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Grbavici sa cenom oko 333.410€.