Šifra oglasa: RUMEJTOR-4660

Trosoban stan na prodaju, 56m2, 105.394€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-4660
Beograd, Surčin, Radiofar
Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv

Cena:
105.394 €

1.882 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Lift:
105.394 €
RUMEJTOR-4660
Stan
Novogradnja
56 m2
1/4
3.0
Nije uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 19.05.2026 (12:36)
Oglas proveren: 20.05.2026 (19:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-4660
Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 56, 97m² | Odlična investicija

U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin.

Stan se nalazi na drugom spratu i ima 56.97m². Cena iznosi 1. 850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a.

* terasa

Planirana je moderna završna obrada stanova, kvalitetna keramika i tarket/parket, uz maksimalno funkcionalno iskorišćen prostor, idealan kako za porodičan život tako i za investiciju i izdavanje.

U ponudi su i druge kvadrature i strukture stanova na višim i nižim spratovima.

Lokacija predstavlja jednu od najperspektivnijih zona razvoja Beograda, posebno zbog projekta EXPO 2027 i velikih infrastrukturnih projekata koji su planirani u ovom delu grada.