Šifra oglasa: RUMEJTOR-566251

Dvosoban stan na prodaju, 62m2, 175.100€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-566251
Novi Sad, Liman 1
LIMAN 1

Cena:
175.100 €
+ PDV

2.824 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Lift:
175.100 €
+ PDV
RUMEJTOR-566251
Stan
Novogradnja
62 m2
4/5
2.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 19.05.2026 (15:14)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-566251
Prodaje se komforan stan od 62m2 na veoma traženoj i atraktivnoj lokaciji - Liman 1. Zgrada je kompletno sredjena, sa novom fasadom, liftom i renovirani ulazom. Stan je porodican i lako se može prepraviti u dvoiposoban. Pogodan kako za život, tako i za rentiranje. Uknjižena 1/1 - moguće kupiti putem stambenog kredita. Retko u ponudi - prilika za brzu kupovinu. Zakažite razgledanje danas! <<
Dodatne informacije: Lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Limanu 1 sa cenom oko 175.100€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. EHO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. EHO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-566251
021 310 64 84