Šifra oglasa: RUMEJTOR-570746

Četvorosoban stan na prodaju, 103m2, 360.500€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570746
Novi Sad, Liman 2
Na prodaju cetvorosoban stan na limanu

Cena:
360.500 €

3.500 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77

Stanje objekta:
360.500 €
RUMEJTOR-570746
Stan
Starogradnja
103 m2
5/5
4.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 19.05.2026 (13:35)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570746
Odličan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2. Stan je kompletno renoviran, pun prirodne svetlosti i prodaje se namešten, što budućim vlasnicima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.Nekretnina se nalazi u blizini Promenade, fakulteta, škole, vrtića, marketa i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i udoban život. Raspored stana je veoma funkcionalan, a prostor maksimalno iskorišćen.Posebnu prednost ove nekretnine predstavlja odvojena garsonjera sa zasebnim ulazom, idealna za izdavanje, kancelarijski prostor ili dodatni porodični kutak. Odlična prilika kako za porodičan život, tako i kao investicija.

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Limanu 2 sa cenom oko 360.500€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. PRODAJA nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. PRODAJA nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570746
021 310 83 77
Broj u registru: 711
Zakaži gledanje stana
Pitaj oglašivača