Šifra oglasa: RUMEJTOR-570778

Jednosoban stan na prodaju, 31m2, 98.980€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570778
Novi Sad, Nova Detelinara
RUMEJTOR-570778-Garsonjera-31m2-Nova detelinara

Cena:
98.980 €

3.193 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Terasa:
98.980 €
RUMEJTOR-570778
Stan
Novogradnja
31 m2
5/6
1.0
CG
Uknjižen
Renovirano
Ima terasu
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (18:27)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570778
RUMEJTOR-570778-Komforna garsonjera na Novoj Detelinari. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Dodatne informacije: Klima
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji u Novom Sadu sa cenom oko 98.980€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570778
021 310 64 88
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570778
021 310 64 88
Broj u registru: 711