Šifra oglasa: RUMEJTOR-570649

Trosoban stan na prodaju, 89m2, 239.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570649
Novi Sad, Spens Novi Sad
Trosoban stan, Spens

Cena:
239.000 €

2.685 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Lift:
239.000 €
RUMEJTOR-570649
Stan
Starogradnja
89 m2
6/6
3.0
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 16.05.2026 (13:13)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570649
Predstavljamo Vam stan na najjatraktivnijoj lokaciji grada Novog Sada- Spens. U ulici Maksima Gorkog na svega par koraka hoda od Bulevara oslobođenja nalazi se ovaj porodični stan u zgradi koja poseduje lift.. Stan je dodatno renoviran pre par godina, stavljeni su velux krovni prozori i PVC stolarija, kupatilo je kompletno radjeno. Stan poseduje ostavu u stanu koja se potrebi može pretvoriti u dodatni wc.Stan je uknjižen na 74 m2 a 15m2 dodatnih sobe su nadogradjeni i nalaze se u sklopu stana. Nekretnina se sastoji iz : tri spavaće sobe, kuhinje koja je fizički odvojena, kupatila, dnevnog boravka i trpezarije iz koje se izlazi na prelepu nadkrivenu terasu koja je dvorišno orjentisana. Cena stana je dogovor i u opticaj dolazi i zamena uz doplatu (garsonjera ili jednosoban stan na Limanu ili Grbavici ili jednoiposoban/dvosoban stan na Telepu početak Heroja Pinkija ili Kej ..). Stan je slobodan po isplati i može se uz prethodnu najavu gledati svaki dan. Univerziteti, škola, vrtić, obdanište , Futoška pijaca, marketi, kafići, restorani sve Vam je na dohvat ruke tako da je ovo lokacija gde kola ne morate uopšte koristiti za dnevne potrebe. Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.