Šifra oglasa: RUMEJTOR-15110

Kralja Milutina, Dvosoban stan na prodaju, 53m2, 159.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-15110
Beograd, Savski venac - Kralja Milutina
Na odličnoj lokaciji u centru grada ID#RUMEJTOR-15110

Cena:
159.000 €

3.000 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Stanje objekta:
159.000 €
RUMEJTOR-15110
Stan
Starogradnja
53 m2
NP/5
2.0
CG
Uknjižen
Renovirano
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (13:32)
Oglas proveren: 15.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-15110
Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade.
Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka

Agencijska provizija 2%
Agent: Tamara Vučković br. licence 3104
Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339
.
Dodatne informacije: Interfon
Adresa: Kralja Milutina
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Savskom Vencu sa cenom oko 159.000€.

Pogledaj 3D turu
3D tura oglasa
Pogledaj video snimak
Video oglasa

Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Art nekretnine
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15110
011 412 83 75
Broj u registru: 339
Kontaktiraj oglašivača
Art nekretnine - profilna slika
Šifra oglasa: RUMEJTOR-15110
011 412 83 75
Broj u registru: 339