Šifra oglasa: RUMEJTOR-570398

Dvoiposoban stan na prodaju, 47m2, 101.600€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570398
Novi Sad, Adice
Novi Sad, 2.5 sobe, Adice, 47m2

Cena:
101.600 €

2.162 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Stanje objekta:
101.600 €
RUMEJTOR-570398
Stan
Starogradnja
47 m2
2.5
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (14:16)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570398
Dvoiposoban stan s u izgradnji na najlepšem delu Adica. Blizina autobuskog stajališta, vrtića ,marketa. Izuzetan kvalitet opreme i izgradnje. Za kupce prvog stana povrat PDV-a. U ceni je i numerisano parking mesto. Za više informacija pozovite...

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Adicama sa cenom oko 101.600€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570398
021 310 64 88
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570398
021 310 64 88
Broj u registru: 711