Šifra oglasa: RUMEJTOR-4633

Svetozara Markovića, Trosoban stan na prodaju, 82m2, 106.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-4633
Beograd - Svetozara Markovića
Centar, Svetozara Markovića, 82m2

Cena:
106.000 €

1.293 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Terasa:
106.000 €
RUMEJTOR-4633
Stan
Starogradnja
82 m2
2/3
3.0
EG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 14.05.2026 (16:39)
Oglas proveren: 15.05.2026 (04:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-4633
U ponudi je prostran i funkcionalan stan smešten u samom centru grada, u mirnoj i prijatnoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i privatnosti.

Stan je odlično organizovan i sastoji se od:
-kuhinje povezane sa trpezarijom i dnevnim boravkom
-dve spavaće sobe
-kupatila
-terase

Nekretnina je kompletno sređena i održavana, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, što budućem vlasniku omogućava brzo i bezbrižno useljenje.

Lokacija predstavlja jednu od najvećih prednosti ovog stana – u neposrednoj blizini nalaze se:
-dom zdravlja
-pijaca
-škole i vrtići
-banke
-prodavnice
-glavna autobuska stanica

Sve što je potrebno za kvalitetan i organizovan svakodnevni život nalazi se na svega nekoliko minuta hoda.

Grejanje je etažno na gas, što predstavlja jedan od najekonomičnijih i najpovoljnijih načina grejanja, uz mogućnost potpune kontrole potrošnje i troškova.

Dodatna pogodnost je i parking mesto ispred zgrade, što je prava retkost za stanove u centralnoj gradskoj zoni.