Šifra oglasa: RUMEJTOR-570538

Stan na prodaju, 92m2, 212.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570538
Novi Sad, Avijatičarsko naselje
Novi Sad, stan, Avijatičarsko naselje, 92m2

Cena:
212.000 €

2.304 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91

Lift:
212.000 €
RUMEJTOR-570538
Stan
Starogradnja
92 m2
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 14.05.2026 (18:28)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570538
Dodatne informacije: Interfon, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u Avijatičarskom naselju sa cenom oko 212.000€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. MAX nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. MAX nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570538
021 310 64 91
Šifra oglasa: RUMEJTOR-570538
021 310 64 91
Broj u registru: 711