Šifra oglasa: RUMEJTOR-563508

Trosoban stan na prodaju, 73m2, 173.040€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-563508
Novi Sad, Tatarsko brdo
Trosoban stan na Tatarskom brdu

Cena:
173.040 €

2.370 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77

Stanje objekta:
173.040 €
RUMEJTOR-563508
Stan
Starogradnja
73 m2
2/3
3.0
Gas
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (18:17)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-563508
Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Tatarsko brdo. Stan se nalazi na drugom spratu nove, kvalitetno građene zgrade. Struktura stana je odlično organizovana i obuhvata prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), dve komforne spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je svetao, sa puno prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom. Sve je novo i bez ulaganja, spremno za useljenje. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Idealno kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. Mirna lokacija, odlična povezanost sa gradom, prelep pogled i kvalitetna gradnja čine ovu nekretninu odličnim izborom. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Tatarskom Brdu sa cenom oko 173.040€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. PRODAJA nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. PRODAJA nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711