Šifra oglasa: RUMEJTOR-2532

Četvorosoban stan na prodaju, 92m2, 423.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-2532
Beograd, Stari grad
4,0 Centar , Terazije , pesacka zona , salonski stan ID#RUMEJTOR-2532

Cena:
423.000 €

4.598 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 80

Lift:
423.000 €
RUMEJTOR-2532
Stan
Starogradnja
92 m2
4/5
4.0
Uknjižen
Izvorno
Ima lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (15:32)
Oglas proveren: 13.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-2532
4,0 Centar , Terazije, Nušićeva , pesacka zona , 92 m2 , 4 / 5 , lift , TA / cg , autentican , salonski stan , visina plafona 3,10m , orijentisan dvorisno , tih , svetao , u izvornom stanju , za sredjivanje , predratna zgrada , gradnja 1935. godine , uredan , lepo odrzavan ulaz ...

Pogodan za život , za investiciju , za poslovni prostor .

Struktura - antre - centralni salon , dnevna soba , tri spavace sobe , kuhinja sa trpezarijom , kupatilo , toalet , terasa.

Izuzetna lokacija! Agencijska provizija 2%
Dodatne informacije: Interfon, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 80
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Starom gradu sa cenom oko 423.000€.

Kontaktiraj oglašivača
Sky 88 real estate - profilna slika
Sky 88 real estate
Šifra oglasa: RUMEJTOR-2532
011 412 83 80
Broj u registru: 961