Šifra oglasa: RUMEJTOR-570415

Trosoban stan na prodaju, 62m2, 116.700€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-570415
Novi Sad, Salajka (Partizanska ulica)
Trosoban stan na Salajci!

Cena:
116.700 €
+ PDV

1.882 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Terasa:
116.700 €
+ PDV
RUMEJTOR-570415
Stan
Novogradnja
62 m2
1/2
3.0
Nije uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (10:58)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-570415
Predstavljamo Vam odličan porodičan stan na sjajnoj lokaciji u blizini Železničke stanice, koja pruža izuzetnu povezanost sa svim delovima grada i brz pristup svim važnim sadržajima i gradskim dešavanjima. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, restorani, škole, vrtići, kao i gradski prevoz, što ovu nekretninu čini idealnom za svakodnevni život. Stan je veoma svetao i funkcionalan, odličnog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, kao i velike terase koja pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Grejanje je rešeno putem toplotnih pumpi, što omogućava energetsku efikasnost i niže mesečne troškove. Useljenje je planirano za dva meseca, što ovu nekretninu čini odličnom prilikom kako za život, tako i za investiciju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji na Salajci sa cenom oko 116.700€.