Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004257

Jednoiposoban stan na prodaju, 40m2, 122.055€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004257
Novi Sad, Telep
Jednoiposoban stan 40m2 - Telep

Cena:
122.055 €

3.051 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15

Lift:
122.055 €
RUMEJTOR-1004257
Stan
Starogradnja
40 m2
2
1.5
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (10:21)
Oglas proveren: 13.05.2026 (10:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-1004257

Odlican stan na Telepu. Prodaje se kompletno namesten sa svim uredjajima potrebnim za trenutno useljnje. Grejanje na gas, kalorimetar mesecni trosak za grejanje u sezoni oko 1500 do 2000 dinara. Dvorisno orijentisan.

U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%.

Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).
Dodatne informacije: Lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Telepu sa cenom oko 122.055€.

Kontaktiraj oglašivača
Mitrović Nekretnine 2022 - profilna slika
Mitrović Nekretnine 2022
Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004257
021 310 82 15
Broj u registru: 1415
Kontaktiraj oglašivača
Mitrović Nekretnine 2022 - profilna slika
Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004257
021 310 82 15
Broj u registru: 1415