Šifra oglasa: RUMEJTOR-1099

Četvorosoban stan na prodaju, 112m2, 233.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-1099
Beograd, Voždovac, Pašino brdo
Miran porodičan stan

Cena:
233.000 €

2.080 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
060 553 39 37

Terasa:
233.000 €
RUMEJTOR-1099
Stan
Starogradnja
112 m2
4/4
4.0
EG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (21:20)
Oglas proveren: 12.05.2026 (04:30)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-1099
Voždovac - Lekino brdo

4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža

Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan izgled.

Sastoji se od osnove i galerije.
Na prvom nivou je ogroman open space prostor, dvostrano orijentisan, u kome su dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i toalet. U jednom delu dnevne sobe je moguće napraviti još jednu spavaću sobu. Svaka soba ima priključak za internet i tv.
Na galeriji je korisnih 12m2, gde može biti spavaća, radna, dečija soba ili garderober. U tu kvadraturu nije uključen deo u kosinama, gde je prostor za odlaganje stvari.

Stan se nalazi u novijoj izuzetno kvalitetnoj zgradi, na poslednjem četvrtom spratu, bez lifta, ali sa veoma blagim i komfornim stepeništem. Na spratu su samo dva stana.

Stan ima kotao na struju, tri klima uređaja. Iz dnevne sobe se izlazi na veliku ušuškanu terasu.