Šifra oglasa: RUMEJTOR-548185

Jednoiposoban stan na prodaju, 32m2, 84.460€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-548185
Novi Sad, Podbara
Jednoiposoban stan od 32m2 u srcu Novog Sada.

Cena:
84.460 €
+ PDV

2.639 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 82

Stanje objekta:
84.460 €
+ PDV
RUMEJTOR-548185
Stan
Starogradnja
32 m2
5/5
1.5
CG
Uknjižen
Izvorno
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (13:23)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-548185
Jednoiposoban stan od 32m2 u srcu Novog Sada. Fantastična investicija kako za izdavanje, tako i za život. Odlično povezan autobuskim linijama sa ostatkom grada, u neposrednoj blizini marketa, skola, vrtica i svih ostalih ustanova koje olakšavaju svakodnevni život na ovoj lokaciji. Za više informacija konaktirajte naše agente prodaje!
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 82
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova na Podbari sa cenom oko 84.460€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. HALO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. HALO nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-548185
021 310 64 82
Šifra oglasa: RUMEJTOR-548185
021 310 64 82
Broj u registru: 711