Šifra oglasa: RUMEJTOR-397245

Jednosoban stan na prodaju, 30m2, 77.250€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-397245
Novi Sad, Petrovaradin
Fantasticna garsonjera u Petrovaradinu!

Cena:
77.250 €
+ PDV

2.575 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Terasa:
77.250 €
+ PDV
RUMEJTOR-397245
Garsonjera
Novogradnja
30 m2
1/3
1.0
Gas
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:50)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-397245
570117-U ponudi funkcionalna i svetla garsonjera na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje veliku terasu sa pogledom na dvorište, što pruža mir i privatnost, idealno za uživanje i odmor.Uz stan se dobija i numerisano parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost i retkost na tržištu. Odlična cena i odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Dodatne informacije: Klima, kuhinja, parking
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju garsonjera u novogradnji u Petrovaradinu sa cenom oko 77.250€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. STAN nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-397245
021 310 64 88