Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004186

Trosoban stan na prodaju, 73m2, 488.735€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-1004186
Novi Sad, Novi Sad centar
Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS

Cena:
488.735 €

6.695 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15

Lift:
488.735 €
RUMEJTOR-1004186
Stan
Starogradnja
73 m2
7
3.0
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:31)
Oglas proveren: 11.05.2026 (13:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-1004186

Predstavljamo vam prostran, svetao i izuzetno funkcionalan trosoban stan na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija u gradu.

Stan odiše modernim stilom i komforom, a zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Velike staklene površine omogućavaju obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, stvarajući prijatnu i toplu atmosferu za život.

Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, sa pažljivo biranim nameštajem i opremom, što budućim vlasnicima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Visok kvalitet gradnje, savremeni materijali i moderan enterijer čine ovaj stan idealnim izborom kako za porodičan život, tako i kao investiciju.

Dodatnu sigurnost i komfor pruža 24h obezbeđenje, dok sama lokacija omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima – šoping centru, restoranima, marketima, školama, poslovnim centrima i centru grada.

Ukoliko tražite luksuznu nekretninu na vrhunskoj lokaciji, ovaj stan predstavlja odličnu priliku.