Šifra oglasa: RUMEJTOR-517453

Troiposoban stan na prodaju, 89m2, 265.740€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-517453
Novi Sad, Novi Sad centar
Odlican troiposoban stan u samom Centru grada!

Cena:
265.740 €

2.986 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92

Terasa:
265.740 €
RUMEJTOR-517453
Stan
Novogradnja
89 m2
3/3
3.5
CG
Uknjižen
Izvorno
Ima terasu
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (07:57)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-517453
Predstavljamo vam troiposoban salonac u centru grada. Uknjižen je na vlasnika 1/1 bez tereta i zabeležbi. Uz stan idu i dve garaže u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Dodatne informacije: Interfon, kamin, kuhinja, parking
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92
Prijavi grešku u oglasu

Klikni na dugme i šaljemo nove oglase za prodaju stanova u novogradnji u centru Novog Sada sa cenom oko 265.740€.

Kontaktiraj oglašivača
PJ. TRG nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711 - profilna slika
PJ. TRG nekretnine, NS-GN DOO Reg.posr. 711
Šifra oglasa: RUMEJTOR-517453
021 310 64 92
Šifra oglasa: RUMEJTOR-517453
021 310 64 92
Broj u registru: 711