Šifra oglasa: RUMEJTOR-3652

Trosoban stan na prodaju, 58m2, 285.000€

Šifra oglasa: RUMEJTOR-3652
Beograd, Stari grad, Beograd centar
Trosoban stan 58 m², Centar, Stari Grad

Cena (sniženo 1%):

 289.000 € 

285.000 €

4.914 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj
063648854

Lift:
285.000 €
RUMEJTOR-3652
Stan
Starogradnja
58 m2
4
3.0
EG
Uknjižen
Renovirano
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 28.04.2026 (04:30)
Oglas proveren: 11.05.2026 (15:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-3652
U ponudi je kompletno renoviran stan od 58 m² (unutrašnja površina 55m2+terasa 3m2), smešten na 4. spratu, u centru Starog Grada, kod Hilandarske ulice.
Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao, sa visinom plafona preko 3 metra, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti.

Raspored obuhvata ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i galerijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Stan je opremljen etažnim grejanjem, a svaka prostorija je klimatizovana.

U renoviranju su korišćeni kvalitetni materijali: hrastov parket, španska keramika i alu prozori. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za udoban život u samom centru grada.

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs
Agencija Benefit nekretnine - agent Ana
Dodatne informacije: Klima, lift
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
Klikni na dugme da vidis broj