Izdaje se moderan, renoviran, namešten trosoban stan sa garažom, na Košutnjaku. Stan se nalazi na drugo spratu zgrade iz 2010. godine, dok je garažno mesto u sklopu zgrade što predstavlja veliku pogodnost.
Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, dečije sobe, dva kupatila,kuhinje i terase. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) sa pogledom na ulicu i dvorište.
Stan je potpuno renoviran 2025. godine i kompletno opremljen - poseduje Tv, klimu, kompletni kuhinju sa svim aparatima, sudo mašinu, mašinu za pranje i mašinu za sušenje veša, optički internet, kablovsku televiziju i telefonsku liniju. Grejanje je na gas.
Mesečni fiksni troškovi režija su 4.000 dinara plus struja i gas po potrošnji u zimskom periodu godine.
Stan je pogodan za porodice.
Premijum lokacija na Košutnjaku omogućava život u zelenilu - sam park je odmah prekoputa i stan gleda na šumu. U neposrednoj blizini nalaze se škole, fakultet, banka, pošta i autobuska stanica.
Ovo je odlična prilika za stanovanje u modernom, kompletno renoviranom trosobnom stanu sa garažom na premijum lokaciji, na Košutnjaku - idealno za porodice koje traže luksuz, komfor i život u prirodnom okruženju sa odličnom infrastrukturom.
Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine.
Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.