Kliknite i ostavite kontakt kako biste saznali kako ovaj stan možete kupiti uz pomoć stambenog kredita:
Cena:
Šifra oglasa:
Tip objekta:
Tip gradnje:
Kvadratura:
Sprat:
Struktura:
Način grejanja:
Uknjiženost:
Stanje objekta:
Terasa:
Lift:
92.000 €
RUMEJTOR-3150
Stan
Starogradnja
28 m2
4/6
1.0
CG
Uknjižen
Renovirano
Ima terasu
Ima lift
Oglas ažuriran: 19.10.2025 (15:52)
Oglas proveren: 23.10.2025 (18:30)
Opis oglasa:
Šifra oglasa:
RUMEJTOR-3150
Na prodaju odlična garsonjera od 28 m² u mirnoj ulici na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.
Nalazi se u stambenoj zgradi koja je udaljena svega par minuta hoda od Bulevara Evrope – što pruža odličnu povezanost sa gradom – ali je smeštena u manjoj, tišoj ulici, daleko od glavnog saobraćaja i gradske buke.
Stan je svetao i idealan je za jednu osobu ili kao investicija za izdavanje. Kvalitetna orijentacija prema unutrašnjem dvorištu obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla, što doprinosi prijatnom ambijentu. Na terasi koja gleda na dvorišnu stranu možete uživati u jutarnjoj kafi ili opuštanju bez gradske vreve.
Grejanje je centralno, što znači da stan ima pouzdan sistem, a vlasništvo je 1/1 (uknjižen) – što omogućava sigurniju kupovinu i kasniji prenos bez komplikacija.
U zgradi je dostupan javni parking ispred objekta (nije obezbeđeno privatno parking mesto), što i dalje predstavlja prednost u gradu. Mesečni troškovi iznose približno 5.500 RSD.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Dodatne informacije: Klima, interfon, video nadzor, lift, parking